O NAS

ARTVENTURE jest agencją świadczącą usługi w zakresie Public Relations, komunikacji i marketingu dla firm oraz instytucji kultury.

Swoimi działaniami wspieramy firmy w umacnianiu ich wizerunku i optymalizacji rentowności. Tworzymy i wdrażamy strategie komunikacji oraz zarządzania wizerunkiem i reputacją. Specjalizujemy się w komunikacji międzykulturowej oraz kryzysowej. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem.

Posiadamy sieć niezależnych grafików, projektantów i artystów dla pełnej obsługi swoich klientów w zakresie przygotowania kreacji oraz wszelkich działań medialnych oraz eventów wspierających komunikację firm.

ARTVENTURE wspiera przejawy społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Promujemy sztukę, wspieramy środowiska twórcze i wprowadzamy do obrotu rynkowego polską sztukę współczesną.

Kręgi biznesu i sztuki podlegają odmiennym porządkom. Najciekawsze jest to, co powstaje na granicy tych dwóch porządków. Dlatego misją ARTVENTURE jest łączenie tych kręgów i porządków w nich rządzących, a na ich styku tworzenie wartości dodanej i dostarczanie jej dla każdego segmentu w sposób zindywidualizowany i najbardziej korzystny.

ARTVENTURE współpracuje z warszawską galerię sztuki współczesnej Apteka Sztuki

Rynki przedsiębiorstw / CSR
Zapraszamy polskich przedsiębiorców do wspierania polskiej sztuki współczesnej. Zakup lub wynajmij pracę wybranego artysty do swojego biura. Wyróżnij się w swojej komunikacji marketingowej poprzez sztukę. Pokaż swoją odpowiedzialność za rozwój kultury polskiej. Pomożemy Ci także zbudować wizerunek marki odpowiedzialnej społecznie.

Galeria sztuki współczesnej
Artventure wraz z warszawską galerią Apteka Sztuki oferuje wyselekcjonowane prace współczesnych artystów polskich i zagranicznych. Poznaj naszą ofertę.

Dla artystów
Jesteś artystą, designerem? Przedstaw nam swoje prace, a my pomożemy ci rozwijać się na rynku krajowym i zagranicznym. Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub wyślij emaila.